KONST / Litografier / Litografi 16123100
nr 1612 3100
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Utsikt mot Fåfängan. Signerad, numrerad 165/300, daterad -64 cm, yttermått inklusive ram: 36x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:20:12
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas